GÜNDEM

Haberler

SFC Yeni Pazarlara Açılıyor.

SFC Entegre, 2011 yılında üretimine başladığı OSB ürünü ile yeni pazarlara açılıyor.

Irak, Gürcistan, Azerbaycan, Lübnan gibi yakın ülkelere yaptığı ihracatların yanı sıra SFC, Şubat ayı itibariyle Hindistan'a ve Çin'e ilk OSB ihracatını yaptı.

İhracat yapmanın çok zor olduğu bu pazarlarda geleceğe yönelik pazar payını arttırmak isteyen SFC sektöründe bir ilki gerçekleştirerek büyük bir başarıya imza attı.

Çin ve Hindistan'da 15'er gün harcayan SFC İhracat Ekibi, bu bölgelerdeki OSB kullanımı arttırmayı hedefliyor.7. Hindistan Ahşap Fuarı'ndaydık..

Bu sene 7.'si Hindistan'ın Bangalore şehrinde düzenlenen India Wood fuarında yerimizi aldık.

10-14 Şubat tarihleri arasında yapılan ve dünya ahşap sektöründen bir çok firmanın görücüye çıktığı bu fuarda, Hindistan'ın bir çok bölgesinde ziyaretçi standımızı ziyaret ederek OSB ürünümüz ile ilgilendi.

OSB'yi Hindistan pazarına tanıtan ilk firma olan SFC, ilk siparişlerini de alarak Hindistan'a OSB satışına başladı.SFC, Yeni ürünü OSB ile pazar payını arttırmaya devam ediyor.

SFC Entegre Orman ürünleri yönetim kurulu başkan yardımcısı ve pazarlama satış ve dış ticaretten sorumlu koordinatör Sn. Hakan Ali Gündem ile SFC'nin yeni yatırımlarını, yeni ürünlerini ve gelecege yönelik hedef ve planını konuştuk...


Tüm röportajı okumak için tıklayın.